Portret Biznesowy Gdynia | Fotografia Korporacyjna w Gdyni

Oferujemy wykonanie portretów biznesowych pracowników w firmie klienta na terenie Trójmiasta – Gdynia Gdańsk Sopot – posiadamy mobilne studio fotograficzne. Jeśli jednak chcesz wykonać zdjęcia w studio fotograficznym – nie ma problemu – zapraszamy do naszego fotograficznego atelier w Gdyni gdzie wykonamy dla Ciebie fotografię korporacyjną.

portret biznesowy Gdynia

Fotografia Korporacyjna – portret pracownika Gdynia.

Fotografia biznesowa jest coraz bardziej popularna w Polsce – każdy zarząd firmy jak i pracownik chce mieć profesjonalne zdjęcie portretowe biznesowe. Jako fotograf z Gdyni oferujemy Tobie pełny zakres usług z zakresu fotografii dla biznesu. Wykonujemy też profesjonalne zdjęcia do CV dla klientów indywidualnych, dzięki którym ich CV stanie się bardziej atrakcyjne. Nasze studio fotograficzne mieści się na Witominie.

sesja korporacyjna w Gdyni

Sesje korporacyjne dla firm Gdynia – mobilne studio foto.

Gdynia Zachód to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdyni. Jeśli szukasz fotografa z tego obszaru zapraszamy do kontaktu. Nasze studio mieści się na Witominie tylko 4 km od Chwarzna / Wiczlina. Jeśli mieszkasz na osiedlu Sokółka Zielenisz / Fort Forest / Patio Róży lub Wiczlino Ogród masz do nas naprawdę blisko – Fotograf czeka na Ciebie :-)

zdjęcie do CV Gdynia Zachód

Fotograf wykonujący zdjęcia do CV w dzielnicy Gdynia Zachód.

Kontakt do nas: 503 929 361 – zapraszamy ;-)